Dış Ticaret Ve İhracat

Dış Ticaret Ve İhracat

Firmamız özellikle Avrupa ülkelerine Yönelik olarak başta da Almanya, Avusturya, Hollanda Ve İsviçre gibi ülkelerin pazarlarına yerli üreticilerin ürünlerini sokmayı hedef almış ve bu kapsamda çalışmalarını yapmaktadır.

2013 yılında genç ve dinamik kadrosuyla kurulan BİLGE DIŞ TİCARET LTD.ŞTİ. dış ticaret sektöründe önemli adımlar atmaya başlamış müşterilerine sağlamış olduğu güven ile sektörde sağlam bir yer edinmeyi başarmıştır. Bu süreçte uygun fiyat politikası, ürün kalitelerinin denetlenmesi, uluslararası ticaret sözleşmeleri, uluslararası markalaşma ve satışa yönelik pazarlama çabaları gibi birçok yol izlemektedir.

Genel olarak ihracat işlemleriyle uğraşan firmamız, yurtiçinde üretilen ürünleri, uluslararası pazarlarda(ALMANYA, AVUSTURYA, İSVİÇRE VE HOLLANDA gibi ülkelere) müşterilerine sunmaktadır. İhracat ve ithalat işlemleri, kara ve deniz  yüklemelerini  organize ederek yurtdışındaki müşterilerine güvenilir bir ithalat işlemi yurtiçindeki tedarikçilerine ise güvenilir bir ticaret olanağı sağlamaktadır.Paylaş: Facebook Twitter Google Plus yazdır